Suites

Nabízíme vám ubytování v deseti moderních, komfortně vybavených apartmánech a to ve dvou, tří nebo čtyřlůžkových variantách v našich penzionech Vincent a Mia. Penziony se nacházejí v oblasti Hrubého Jeseníku, 12 km od Pradědu, v údolí obce Dolní Moravice, která leží v nadmořské výšce 600 m.n.m.

Penzion Vincent

Objekt penzionu VINCENT byl zcela zrekonstruován a uveden do provozu v roce 2011.

Typy apartmánů

   

Penzion VINCENT nabízí ubytování v deseti moderních, komfortně vybavených apartmánech a to ve dvou-, tří- nebo čtyřlůžkových variantách s možností přistýlky.

Penzion Mia

Objekt penzionu MIA byl zcela zrekonstruován a uveden do provozu v roce 2007.

Typy apartmánů

   

Penzion MIA nabízí ubytování v osmi moderních, komfortně vybavených apartmánech a to ve dvou, tří nebo čtyř lůžkových variantách, s možností přistýlky, viz dispoziční řešení jednotlivých apartmánů.

Vybavení pokojů

2-3 lůžka Lednička Mikrovlnná trouba Kuchyňský kout Vlastní sprcha Vlastní WC router
2-3 nebo 4-5 lůžek Lednička Mikrovlnná trouba Varný kout Vlastní sprcha Vlastní WC Wi-Fi zdarma
Prostorné apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou s nádobím, lednicí, rychlovarnou konvicí, elektrickou sklokeramickou dvouplotýnkou a mikrovlnou troubou. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout).

 

Vincent - kuchyňská linka

 

Standardem každého apartmánu je podlahové vytápění a TV. Wi-Fi připojení k internetu v našem penzionu dostupné zdarma. Pohodlí ubytovaným hostům poskytnou sedací soupravy s křesly, umístěné ve všech apartmánech.

 

 

Rodiny s dětmi mohou bezplatně využít možnost zapůjčení dětské cestovní postýlky a dětské jídelní židličky. Tři apartmány typu 2 + kk mají svůj vlastní vstup přímo z parkoviště. Všechny apartmány jsou nekuřácké!

Venkovní posezení

img_9712

Pro ubytované hosty je v areálu penzionu Vincent k dispozici venkovní posezení s možností grilování, otevřené ohniště, pískoviště pro děti, houpačky, venkovní trampolína se záchytnou sítí, úschovna kol či lyží a vlastní oplocené parkoviště. V letních měsících je možnost využívat bezplatně nedaleké obecní hřiště na tenis a volejbal.

Penzion Vincent je se svým zázemím a výhodnou polohou určen k celoročnímu využití pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi i pro větší skupiny osob a firemní akce.

Společenská místnost

pingpong

Hostům Penzionu VINCENT je k dispozici společenská místnost pro 30 osob, která je umístěna ve vedlejším přilehlém objektu. Nabízí příjemné posezení a je vybavena kuchyňskou linkou, indukční čtyřplotýnkovou varnou deskou, lednicí, myčkou na nádobí, TV, CD přehrávačem, dětským koutkem, pingpongovým stolem. Součástí je taky WC pro muže i ženy.

Rustikální apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou s nádobím, lednicí, rychlovarnou konvicí, elektrickou dvouplotýnkou, mikrovlnou troubou a televizí. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout).

 

wc

 

Standardem každého apartmánu je podlahové vytápění a TV-SAT. Připojení k internetu – WI-FI – je v našem penzionu dostupné zdarma. Pohodlí ubytovaným hostům poskytnou sedací soupravy s křesly, umístěné ve všech apartmánech.

 

houpacky

 

Rodiny s dětmi mohou bezplatně využít možnost zapůjčení dětské cestovní postýlky a dětské jídelní židličky. Všechny apartmány jsou nekuřácké!

Venkovní posezení

img_0201_tonemapping

Hostům Penzionu MIA je k dispozici venkovní posezení s možností grilování, otevřené ohniště, pískoviště pro děti, houpačky, venkovní trampolína se záchytnou sítí, místnost pro úschovu kol či lyží a vlastní oplocené parkoviště. V letních měsících je možnost bezplatně využívat nedaleké obecní hřiště na tenis a volejbal.

Penzion MIA je se svým zázemím a výhodnou polohou určen k celoročnímu využití pro jednotlivce, páry, rodiny s dětmi i pro větší skupiny osob a firemní akce.

Certifikáty

Penzion Vincent i penzion Mia jsou certifiovaným ubytovacím zařízením, které vyhovuje všem požadavkům Svazu venkovské turistiky.

svazvt-logo-rgb

Surroundings

Můžete jen tak relaxovat v areálu penzionu nebo vyrazit prozkoumávat krásy okolního světa. Nabízí se spousta možností, jak trávit volný čas. Na své si přijdou milovníci turistiky, historie, architektury, koní, cyklistiky, bowlingu, squashe, fotbalu, lyžování a spousty dalších aktivit

... wait, there's more

Price list

 

SPRING-SUMMER-FALL
1. 4. – 21. 12.
WINTER
3. 1. – 31. 3.
XMAS-NEW YEAR 
22. 12. – 2. 1.
BED person/night, 6+ nights 290 CZK 350 CZK 550 CZK
BED person/night, 3-5 nights 330 CZK 400 CZK 550 CZK
BED person/night, 1-2 nights 370 CZK 450 CZK

Additional info

Prices per person per night including VAT.
Price list is valid from 1st March 2015. (person=night).
Since 1.7.2016 the price does not include spa fee according to the notice nr. 1/2010 Obce Dolní Moravice.
The fee will be paid at the check-in, person 18 years old and more – 16 CZK/night, person under 18 years 6 CZK/night.

Reservation

  -

  Contact Us

  Kateřina Kubešová
  Dolní Moravice č. 28
  okres Bruntál
  79501

  Phone.: +420 775 592 009
  E-mail: info@penzionvincent.cz
  Loc: 49°58’34.744″N, 17°19’22.444″E

  Follow us on Facebook!

           

  
  Penzion VINCENT v Dolní Moravici hodnocení